Porady

  • Przy wyborze panelu prysznicowego pamiętaj o materiale, z którego jest wykonany. W naszej ofercie znajdziesz panele stalowe, aluminiowe i drewniane. Malujemy wyłącznie wybrane panele aluminiowe.
  • Kolorystyka RAL Classic. Panele malujemy w oparciu o kolory zawarte w tej palecie. Podgląd kolorów możesz zobaczyć na przykład pod adresem: www.barwy.net/paleta/ral/1 Pamiętaj, że kolory, które obserwujesz na ekranie komputera mogą być źle odzwierciedlone w związku z indywidualnymi ustawieniami ekranu. Poprawny kolor można sprawdzić na certyfikowanych drukowanych próbnikach, które odnajdziesz w sklepach z farbami i mieszalniach.  Panele zamawiane w kolorze indywidualnym nie podlegają zwrotom. Czas realizacji takiego zamówienia wydłużony jest o 7 dni.
  • Termostat i mieszacz. Wybrane modele mogą być wyposażone w jedno z tych rozwiązań. Termostat ma za zadanie utrzymywanie określonej mu przez użytkownika temperatury wody. Warunkiem do jego poprawnej pracy jest doprowadzenie do niego wody gorącej o temperaturze wyższej lub równej do tej, którą chcemy uzyskać oraz wody zimnej o temperaturze równej lub niższej jaką chcemy uzyskać biorąc prysznic. Termostat nie jest urządzeniem podnoszącym lub obniżającym temperaturę wody. Mieszacz wymaga ingerencji użytkownika w przypadku zmiany temperatury wody na wejściu do panelu. Przy tym rozwiązaniu to użytkownik decyduje ile ciepłej i ile zimnej wody trafia do mieszacza i w efekcie w jakiej temperaturze bierze prysznic.
  • Boki paneli zaginane są na 5 mm co stanowi ich plecy. Pamiętaj o tym wybierając panel pod niestandardowe przyłącze wody wychodzące ze ściany. Panel powinien swobodnie przykryć przyłącze oraz znajdujące się pod nim węże.

  • Istnieje możliwość zawieszania paneli w narożniku. Pamiętaj by poinformować sprzedawcę o takim sposobie montażu by mógł dołączyć specjalne uchwyty do Twojego zamówienia.
  • Do paneli węższych niż 18 cm wymagane jest pionowe przyłącze wody.
  • Stosowane oświetlenie LED nie wymaga podłączenia do prądu. Napięcie generowane jest w momencie przepływu wody przez hydrogenerator zainstalowany w produkcie.

Сorsan  to jakość i dbałość o klienta.

SPRAWDŹ NAJNOWSZE TRENDY

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami, znajdą tam Państwo wszystkie nowości z naszej oferty.