Panele prysznicowe

 • Akoja

  Panel prysznicowy wykonany z aluminium. Deszczownica wyposażona w 65 dysz Anti-Calc oraz kaskadę, trzy hydromasaże z 24 dyszami, mosiężny prysznic ręczny. Każde pokrętło znajdujące się na panelu zostało przypisane do jednej funkcji. Oznacza to, że jednocześnie możemy korzysta ze wszystkich opcji jakie oferuje nam panel. W przypadku wersji z baterią termostatyczną na pokrętle znajduje się przycisk przeciwoparzeniowy. Istnieje możliwość montażu dodatkowo wylewki z przełącznikiem ciśnieniowym. Szerokość panelu wynosi 25 cm co pozwoli zakryć niestandardowe przyłącza wody lub ukryć dziury po wcześniejszym panelu. Panel występuje w kolorach standardowych: białym, czarnym i srebrnym metalicznym oraz w dowolnym kolorze palety RAL Classic wybieranym indywidualnie. Czas realizacji przy zamówieniu indywidualnego koloru wydłuża się o 14 dni.
 • Alvo

  Panel prysznicowy wykonany z aluminium. Deszczownica wyposażona w 24 dysze Anti-Calc, dwa hydromasaże z 18 dyszami, mosiężny prysznic ręczny. Posiada pokrętło funkcyjne, które odpowiada za wybór jednej z opcji oraz pokrętło mieszacza odpowiedzialne za ciśnienie wody oraz temperaturę. Istnieje możliwość montażu dodatkowej wylewki z przełącznikiem ciśnieniowym. Panel występuje w kolorze białym.
 • Amigo

  Panel prysznicowy wykonany ze stali szczotkowanej. Deszczownica wyposażona w 65 dysz Anti-Calc, trzy hydromasaże, stalowy prysznic ręczny. Wyposażony w wiele pokręteł, do których zostały przypisane konkretne funkcje panelu. Dzięki temu możemy korzystać ze wszystkich funkcji jakie oferuje panel jednocześnie. Model wyposażony w wylewkę z przełącznikiem ciśnieniowym. Model dostępny z baterią mieszaczową lub termostatyczną.
 • Araga

  Panel prysznicowy ze stali szczotkowanej z ozdobnym elementem wykonanym z bezpiecznego szkła dostępnego w trzech kolorach: niebieskim, białym i czarnym. Deszczownica okrągła o średnicy 20 cm wyposażona w 95 dysz Anti-Calc, sześć hydromasaży osadzonych na głowicach kulowych z możliwością zmiany kierunku strumienia wody, mosiężny prysznic ręczny. Model posiada pokrętło funkcyjne, którym ustawiamy jedną z opcji oferowaną przez panel oraz pokrętło mieszacza odpowiedzialne za ciśnienie wody jej temperaturę. Model dodatkowo wyposażony w wylewkę.
 • Bao

  Panel prysznicowy wykonany z drewna bambusowego. Deszczownica wyposażona w 50 dysz Anti-Calc z możliwością zmiany kierunku strumienia wody. Dwa hydromasaże, chromowany stalowy prysznic ręczny z wnętrzem ABS. Posiada pokrętło funkcyjne, które umożliwia wybranie jednej z funkcji oraz pokrętło mieszacza odpowiedzialne za ciśnienie wody oraz jej temperaturę. Naturalny układ słoi drewna sprawia, że nie ma dwóch identycznie wyglądających egzemplarzy. Drewno zostało zaimpregnowane ciśnieniowo i pokryte lakierem.
 • Boca

  Panel został wykonany z dwóch materiałów: aluminium i drewna bambusowego. Wyposażony w deszczownicę z 50 dyszami, dwa hydromasaże oraz prysznic ręczny. Posiada baterię mieszaczową, którą reguluje się temperaturę oraz ciśnienie wody. Powyżej mieszacza znajduje się pokrętło odpowiedzialne za jedną z funkcji panelu. Pokrętła jak i wszystkie chromowane elementy zostały wykonane z mosiądzu. Wyjątkiem jest prysznic ręczny, który został wykonany z chromowanej stali co wpłynęło na zmniejszenie jego wagi. Wszystkie dysze wykonane zostały w technologii Anti-Calc zapobiegającej osadzaniu się kamienia i ułatwiającej czyszczenie. Panel montowany jest naściennie przy użyciu jednego uchwytu. Wymaga przyłącza wody, którego rozstaw nie będzie większy niż 18 cm. W zestawie znajdują się węże przyłączeniowe o długości 50 cm.
 • Duo

  Panel prysznicowy wykonany z aluminium. Deszczownica wyposażona w 60 dysz Anti-Calc, dwa hydromasaże z 50 dyszami, mosiężny prysznic ręczny. Do każdego pokrętła została przypisana jedna funkcja dzięki czemu możemy korzystać ze wszystkich udogodnień jakie oferuje nam panel. Pokrętło termostatu posiada przycisk przeciwoparzeniowy. Panel występuje w kolorze biało-czarnym.
 • Jura

  Panel prysznicowy wykonany z drewna teakowego. Deszczownica wyposażona w 92 dysze Anti-Calc z możliwością zmiany kierunku strumienia wody dzięki głowicy kulowej. Trzy hydromasaże osadzone na głowicach kulowych, chromowany stalowy prysznic ręczny z wnętrzem ABS. Posiada pokrętło funkcyjne, które umożliwia wybranie jednej z funkcji oraz pokrętło mieszacza odpowiedzialne za ciśnienie wody oraz jej temperaturę. Naturalny układ słoi drewna sprawia, że nie ma dwóch identycznie wyglądających egzemplarzy. Drewno zostało zaimpregnowane ciśnieniowo i pokryte lakierem.
 • Led Kaskada

  Panel prysznicowy wykonany z aluminium. Deszczownica wyposażona w 65 dysz Anti-Calc oraz kaskadę, trzy hydromasaże, mosiężny prysznic ręczny. W deszczownicy znajduje się oświetlenie LED, którego kolor zmienia się zależnie od temperatury. Każde pokrętło zostało przypisane do danej funkcji dzięki czemu można korzystać ze wszystkich udogodnień jakie oferuje panel jednocześnie. W przypadku wersji z baterią termostatyczną na pokrętle znajduje się przycisk przeciwoparzeniowy. Istnieje możliwość montażu dodatkowo wylewki z przełącznikiem ciśnieniowym. Panel występuje w kolorach standardowych: białym, czarnym, czerwonym i srebrnym metalicznym oraz w dowolnym kolorze palety RAL Classic. Czas realizacji przy zamówieniu indywidualnego koloru wydłuża się o 14 dni.