Kolumny

 • ADOUR

  Kolumna wykonana z chromowanego mosiądzu. Kwadratowa deszczownica 20 cm wyposażona w 121 dysz Anti-Calc. Kwadratowy wyoblany prysznic ręczny z chromowanego ABS montowany w uchwycie zakładanym na kolumnie. Prostokątny profil wysięgnika posiada regulację w zakresie 105 - 173 cm. Bateria termostatyczna o standardowym (15 cm) rozstawie przyłącza wody z mechanicznym przełącznikiem między funkcją deszczownicy i prysznica ręcznego.
 • BASIC

  Kolumna prysznicowa z serii Basic wykonana została z chromowanego mosiądzu. Okrągła deszczownica 22,5 cm wyposażona w 117 dysz Anti-Calc, . Okrągły, chromowany prysznic ręczny typu "paletka", montowany w uchwycie zakładanym na kolumnie. Okrągły profil wysięgnika posiada regulację w zakresie 110 - 176 cm. Bateria termostatyczna o standardowym (15 cm) rozstawie przyłącza wody z przełącznikiem między funkcją deszczownicy i prysznica ręcznego.
 • Empresa

  Kolumna prysznicowa Empresa wykonana została z chromowanego mosiądzu. Kwadratowa, mosiężna deszczownica 25 x 25 cm wyposażona w 100 dysz Anti-Calc, prostokątny prysznic ręczny z chromowanej stali, uchwyt prysznica ręcznego montowany na kolumnie z regulacją wysokości i kąta nachylenia prysznica ręcznego. Prostokątny profil wysięgnika posiada regulację w zakresie 76 - 118 cm. Bateria mieszaczowa o standardowym (15 cm) rozstawie przyłącza wody z mechanicznym przełącznikiem między funkcją deszczownicy, wylewki i prysznica ręcznego.
 • Fiber Konekto

  Kolumna prysznicowa z serii Fiber. Wykonana została z chromowanego mosiądzu oraz włókna szklanego. Okrągła deszczownica 22,5 cm wyposażona w 117 dysz Anti-Calc, z dekorem w kolorze półki. Okrągły, chromowany prysznic ręczny, może być montowany w uchwycie zakładanym na kolumnie lub przy półce baterii. Okrągły profil wysięgnika posiada regulację w zakresie 111 - 176 cm. Bateria mieszaczowa o standardowym (15 cm) rozstawie przyłącza wody z mechanicznym przełącznikiem między funkcją deszczownicy i prysznica ręcznego.
 • KLAR Fiber

  Kolumna prysznicowa z serii Fiber. Wykonana została z chromowanego mosiądzu oraz włókna szklanego, które posłużyło za materiał na półkę. Okrągła deszczownica 22,5 cm wyposażona w 117 dysz Anti-Calc, z dekorem w kolorze półki. Okrągły, chromowany prysznic ręczny, może być montowany w uchwycie zakładanym na kolumnie lub przy półce baterii. Okrągły profil wysięgnika posiada regulację w zakresie 111 - 176 cm. Bateria mieszaczowa o standardowym (15 cm) rozstawie przyłącza wody z mechanicznym przełącznikiem między funkcją deszczownicy i prysznica ręcznego.
 • Quadra Ultra Slim

  Kolumna prysznicowa Quadra Ultra Slim wykonana została z chromowanego mosiądzu. Kwadratowa, mosiężna deszczownica 20 x 20 cm Slim wyposażona w 64 dysze Anti-Calc, prostokątny prysznic ręczny z chromowanej stali, uchwyt prysznica ręcznego montowany na kolumnie z regulacją wysokości i kąta nachylenia prysznica ręcznego. Prostokątny profil wysięgnika posiada regulację w zakresie 80 - 120 cm. Bateria mieszaczowa o standardowym (15 cm) rozstawie przyłącza wody z ciśnieniowym przełącznikiem między funkcją deszczownicy, wylewki i prysznica ręcznego.